Właściciele stron internetowych co raz częściej otrzymują komunikat od Google o treściach zmodyfikowanych przez hakerów.

„Wykryliśmy, że Twoja witryna została zaatakowana przez kogoś z zewnątrz, kto utworzył złośliwe treści na niektórych jej stronach. Jest to poważny problem, ponieważ ktoś wykorzystał reputację Twojej witryny po to, by udostępnić użytkownikom nieoczekiwane lub szkodliwe treści w Twojej witrynie lub pokazać je w wynikach wyszukiwania.”

Najczęstszą przyczyną problemu jest brak systematycznej aktualizacji systemów zarządzania treścią WordPress, Joomla, Drupal. Warto pamiętać również o darmowych wtyczkach instalowanych na tych systemach, które bardzo często są również przyczyną ataków.

Nie dbając o bezpieczeństwo swojej strony internetowej można się bardzo rozczarować. Stracić wiarygodność w oczach klienta, a nawet mocno obniżyć pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Jeżeli nie dają sobie Państwo rady z usunięciem wirusa, prosimy o kontakt. Pomogliśmy już wielu klientom.


7PIXEL

7PIXEL

Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem i skutecznymi strategiami, dzięki którym zwiększymy widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *