Przejdź do treści

Strony internetowe

W ciągu kilku lat Internet tak ewoluował, że aktualnie stał się głównym miejscem, gdzie prowadzi się wiele biznesów. Ponadto sieć wirtualna zaczęła również odgrywać znaczącą rolę w marketingu, albowiem Internet każdego dnia przyciąga do siebie miliony użytkowników, którzy przeglądają strony www w różnym celu. Nic więc dziwnego, że posiadanie własnej strony internetowej uważa się za jeden z pierwszych kroków, które muszą wykonać osoby, jakie rozpoczynają działalność gospodarczą.

strony internetowe

Dlaczego warto posiadać własną stronę www?

Własna strona internetowa to jeden z elementów reklamy, który w porównaniu do innych metod jest bardzo skuteczny. Na takiej stronie możemy zamieścić nie tylko naszą ofertę, ale także zapoznać klienta z historią naszego przedsiębiorstwa czy też zamiesić dane teleadresowe. Oprócz tego Internet oferuje nam największą ilość odbiorców, na czym chyba zależy każdemu przedsiębiorcy.

Zalety profesjonalnego projektu strony internetowej.

Trzeba bowiem wiedzieć, że bardzo ważny jest odpowiedni układ i rozkład treści na stronie. Zrobienie tego nieumiejętnie może spowodować, że użytkownicy nie będą chcieli powracać na naszą witrynę. Obecnie podczas projektowania stron duży nacisk kładzie się na responsywność stron www na różnych urządzeniach, ze szczególnym uwzględnieniem smartfonów i tabletów. Poza tym strony internetowe powinny zostać zoptymalizowane do wymagań, które stawia nam wyszukiwarka internetowa Google. Od odpowiedniego przygotowania strony WWW i optymalizacji zależy nasza pozycja w sieci.

strony-rwd-responsowyne

Dlaczego warto wybrać 7pixel?

Naszą główną specjalizacją jest projektowanie stron www. Od wielu lat zajmujemy się kompleksową realizacją serwisów internetowych. Na pierwszym etapie dużo czasu poświęcamy na dokładne zapoznanie się z tematyką serwisu oraz wymaganiami klienta, następnymi krokami są przygotowanie indywidualnego projektu graficznego, zakodowanie strony, stworzenie skryptów i ewentualnie wdrożenie systemu zarządzania treścią.

Szczegół nie jest tylko szczegółem. To część składowa każdego projektu.
Charles Eames

W naszej ofercie znajdą Państwo:

 • E-wizytówki

  Strona składająca się z jednej podstrony. Zawierająca podstawowe informacje na temat profilu działalności danej firmy, jej produktów oraz danych kontaktowych.

 • Strony firmowe

  Firmowa strona www składająca się z kilku do kilkunastu podstron, zawierająca formularz kontaktowy, galerię zdjęć. W serwisach wymagających częstej aktualizacji, proponujemy zastosowanie systemu zarządzania treścią ( CMS ), który umożliwia dokonywanie zmian poprzez łatwy w obsłudze Panel Zarządzania Stroną.

 • Rozbudowane serwis internetowe

  Tworzenie rozbudowanych serwisów internetowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

 • Aktualizacje i modyfikacje

  Dokonujemy aktualizacji i modyfikacji istniejących już serwisów internetowych.
  Zakres prac ustalany jest indywidualnie.