Strony internetowe

Naszą główną specjalizacją jest projektowanie stron www. Zajmujemy się kompleksową realizacją serwisów internetowych. Na pierwszym etapie dużo czasu poświęcamy na dokładne zapoznanie się z tematyką serwisu oraz wymaganiami klienta, następnymi krokami są przygotowanie indywidualnego projektu graficznego, zakodowanie strony, stworzenie skryptów i ewentualnie wdrożeniu systemu zarządzania treścią.

stronywww-big

Szczegół nie jest tylko szczegółem. To część składowa każdego projektu.
Charles Eames

W naszej ofercie znajdą Państwo:

 • E-wizytówki

  Strona składająca się z jednej podstrony. Zawierająca podstawowe informacje na temat profilu działalności danej firmy, jej produktów oraz danych kontaktowych.

 • Strony firmowe

  Firmowa strona www składająca się z kilku do kilkunastu podstron, zawierająca formularz kontaktowy, galerię zdjęć. W serwisach wymagających częstej aktualizacji, proponujemy zastosowanie systemu zarządzania treścią ( CMS ), który umożliwia dokonywanie zmian poprzez łatwy w obsłudze Panel Zarządzania Stroną.

 • Strony dla biur podróży

  Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych i portali turystycznych dla biur podróży. Oferujemy strony www z wyszukiwarkami produktów turystycznych MerlinX oraz TOM.

 • Rozbudowane serwis internetowe

  Tworzenie rozbudowanych serwisów internetowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

 • Aktualizacje i modyfikacje

  Dokonujemy aktualizacji i modyfikacji istniejących już serwisów internetowych.
  Zakres prac ustalany jest indywidualnie.